JURAS dostał propozycję komentowania FAME MMA 3! Reakcja chyba nie wszystkim się spodoba

Każdy kto ma oczy i świadomy umysł, łatwo może zobaczyć jak szybko twór znany jako FAME MMA zyskał popularność. Bijący się bohaterowie serwisu YouTube czy innego rodzaju celebryci w klatce to coś, co porusza i wręcz ‚jara’ gawiedź. Zawodowcy walczący w klatkach są jednak podzieleni. Ciekawej rzeczy doszukaliśmy się w internecie.

Znany polski komentator federacji KSW oraz zawodnik z wieloletnim bagażem doświadczeń Łukasz JURAS Jurkowski ma w Polsce wielką renomę.

Starsi powinni go pamiętać właśnie z początków federacji sportów walki w naszym kraju, młodsi na pewno kojarzą słynne ‚Łoooooooo’ podczas komentowania gal MMA.

Okazuje się, że JURAS OTRZYMAŁ PROPOZYCJĘ OD FAME MMA! Żeby komentować ich nadchodzącą trzecią galę, gdzie zawalczy między innymi Linkiewicz i Godlewska.

Nie wiadomo ile pieniędzy zostało zaoferowanych. KOMENTARZ JURASA OKAZAŁ SIĘ JEDNAK DOSADNY:

Jurkowski Nie no kurwa to już przesada na maksa…dzwonili do mnie czy chce komentować. No kurwa no nie…NIE!

Przy okazji FAME MMA 2 komentatorem był… MARCIN RÓŻAL RÓŻALSKI. I chyba mu się podobała ta rola.

Brnąc dalej w komentarze i doszukując się informacji o ludziach którzy odpowiadali na nie można znaleźć jedną perełkę. Chodzi o sędziów znanych z klatek KSW. Jeden z nich czyli Piotr Michalak napisał, że też dzwoniono do niego i jego kolegi z propozycją sędziowania.

Łukasz Jurkowski pytali się czy z Czarkiem to posędziujemy…..odpowiedź była ta sama…..nie no kurwa nie!!!

Czy to zwykła niechęć promowania produktu jutuberów? Czy jakiś strach, że to wszystko może bardzo mocno się wybić? A może zapłata była zbyt mała? O to już trzeba pytać wyżej postawionych ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *