Konflikt na linii Juras – MMA.pl? Owocem niezgody jest nowy portal MMAPudelek.pl

To już nie pierwszy raz, gdy Łukasz „Juras” Jurkowski (MMA 16-11) publicznie wytyka błędy popularnemu portalowi MMA.pl. Przypomnijmy, że poprzednim razem za pomocą swojego twittera oznajmił, że nie udzieli więcej wywiadu dla rzeczonego portalu. Powodem miał być fakt, że były redaktor zaprosił do udziału w podcast’cie znanego skandalistę i celebrytę, byłego pretendenta do pasa mistrza Polski, Marcina Najmana (MMA 1-3).

Huczne deklaracje nie przeszkodził jednak Łukaszowi w udzieleniu kilka miesięcy później wywiadu dla w/w portalu.

Przez dwa kolejne lata nie pojawiały się żadne konflikty na linii Juras – MMA.pl. Łukasz bez problemu udzielał wywiadów dla tego portalu, do czasu gdy ten nie opublikował artykułu, który w typowy dla MMAPudelka sposób nie użył chwytliwego tytułu, a także dość odważnego zdjęcia przykuwającego uwagę każdego samca alfa.

Jak widać, po raz kolejny czara goryczy się przelała i Łukasz postanowił wytknąć portalowi niegodne w jego mniemaniu praktyki marketingowe. Co więcej, przyrównał portal MMA.PL do naszego, skromnego MMA Pudelka… Czy po raz kolejny będziemy mieli do czynienia z brakiem konsekwencji? Przekonamy się już niebawem, gala KSW 47 już 23 marca, a podczas wydarzenia z pewnością zobaczymy zarówno Łukasza, jak i redaktorów MMA.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *