Tag: Różal

RÓŻAL o wyborach: „Lepiej że wygrał PiS niż ich przeciwnicy”

Marcin Różalski udzielił wywiadu portalowi FightSport.pl, w którym wypowiedział się na nadal aktualny temat, czyli wybory do Parlamentu Europejskiego, które odbyły się pod koniec maja. Były zawodnik MMA i K-1… Więcej »

Czy to już koniec?! Marcin RÓŻAL Różalski ZAKOŃCZYŁ KARIERĘ?! Niepokojące WIDEO

Legenda polskiego kickboxingu, zawodnik MMA, były mistrz KSW, a ostatnio startujący w Babilon MMA. Mimo że tego pana przedstawiać nie trzeba nikomu, napiszemy – chodzi o Marcina Różalskiego i jego… Więcej »

RÓŻAL ostro o STRACHU: „Ta kurwa oszukała naszego menadżera na pieniądze”

Marcin Różalski po raz drugi zawitał jako gość Trybuny Ludu, czyli cyklu z pytaniami od fanów, który pojawia się co jakiś czas na kanale YouTube portalu MyMMA.pl. Nie mogło oczywiście… Więcej »

Marcin RÓŻAL Różalski o rozstaniu z KSW: „Ja sobie nie życzę, żeby w pewien sposób się do mnie odzywać”

Od bardzo dawna mówi się o głośnym konflikcie pomiędzy byłym mistrzem organizacji KSW w wadze ciężkiej, Marcinem Różalskim, a włodarzami tejże, Marcinem Lewandowskim oraz Maciejem Kawulskim. W programie „Wujaszkowa Fura”… Więcej »

„Różal” o negocjacjach z Babilonem i DSF: „Ja już mam po prostu kurwa tego dość”

Jedna z największych gwiazd sportów walki w Polsce, Marcin Różalski od 13 kwietnia zeszłego roku nie stoczył żadnego pojedynku. Od jakiegoś czasu widać u „Różala” poirytowanie takim stanem rzeczy. W… Więcej »