RED o Damianie Stasiaku: Jest śmieszny w tym momencie. Gwarantuję, że dostaje nokaut w 2 rundzie”

Ernest Ivanda, znany bardziej pod pseudonimem „Red” w swoim najnowszym podcaście „Czerwona Kartka” gościł dyrektora sportowego KSW, Wojsława Rysiewskiego. Nie zabrakło podczas emisji ostrych słów, w jakich pochodzący z Chorwacji prowadzący wypowiedział się na temat jednego z najlepszych, jeśli nie najlepszego polskiego zawodnika wagi koguciej, Damiana Stasiaka (11-6).

Pod koniec programu, w momencie, gdy tematem byli potencjalni rywale Filipa Pejicia (14-2-2), którego wspomniany wyżej reprezentant Polski poddał w nieco ponad 2 minuty na gali UFC w Zagrzebiu, „Red” wypowiedział te oto słowa.

Stasiak jest śmieszny w tym momencie.

Goszczący w programie Wojsław Rysiewski wtórował prowadzącemu, że nie powinno się deprecjonować 29-latka, na co ten.

Ja będę deprecjonować i nawet mogę mu mówić tutaj, bo to jest mój podcast. Może tak lubi wspominać co było 4 lata temu, kiedy mój fighter miał bad weightcut.

Po raz kolejny Wojsław wtórował „Redowi” mówiąc, że jest to „brazylijska wymówka”. Ewidentnie ten kierunek rozmowy nie spodobał się dyrektorowi sportowemu KSW, lecz prowadzący nie miał zamiaru kończyć.

Jeśli np. walczy Pejic z Wrzoskiem i przegrywa, to z przyjemnością Pejic bije się ze Stasiakiem. Niech zawalczy w KSW, wygra z kimś i wtedy, jeśli mój zawodnik przegra niech zawalczą. Damian Stasiak, wygraj jedną walkę w KSW, nie denerwuj mojego fightera i gwarantuję Ci, i Tobie też gwarantuję (kierując słowa do Wojsława), że Stasiak 2 runda max dostaje nokaut taki, że go boli dupa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *