Trener Okniński po UFC w St. Petersburgu: „Teraz pewnie czekacie jak pocisnę WCA”

Główny trener Akademii Sportów Walki Wilanów i jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób w polskim środowisku MMA, Mirosław Okniński po szybkim zwycięstwie swojego podopiecznego, Michała Oleksiejczuka (14-2) w Sankt Petersburgu postanowił podziękować między innymi sztabowi trenerskiemu, Krzysztofowi Jotce oraz… klubowi Berkut WCA Fight Team.

Dziękuję Pawłowi Kowalikowi za pomoc i organizację na miejscu, dziękuję teamowi Tybury za miłe towarzystwo i dobrą atmosferę, dziękuję Jotce, że przemówił ludzkim głosem do mnie przed walką.

Trener podziękował następnie „Lordowi”.

Najbardziej dziękuję Michałowi Oleksiejczukowi, że był twardy i zmotywowany żeby wygrać z gwiazdą rosyjskiego MMA, Antigulovem, który w ostatnich 15 walkach przegrał tylko raz oraz, że nie spękał przed walką i ciśnieniem jakie było na ważeniu.

Najwięcej poruszenia zrobiły jednak słowa skierowane do Berkut WCA Fight Team, z którym w ostatnim czasie zdecydowanie nie po drodze Mirosławowi Oknińskiemu. W pierwszym komentarzu napisał…

Teraz pewnie czekacie jak pocisnę WCA.

… aby w kolejnym dodać.

Dziękuję WCA, że są, bo na ich tle widać jak Akademia Sportów Walki Wilanów i Polish Top Team się mega rozwijają. Rywalizacja międzyklubowa podnosi poziom naszych zawodników i napędza ich do ciężkiej pracy, czego mamy efekty – same zwycięstwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *