Zahipnotyzowała byłego MISTRZA KSW BIUSTEM! BĘDZIE DOMOWA AWANTURA?

Jan Błachowicz to były mistrz organizacji KSW w wadze Półciężkiej, a także obecnie wysoko notowany zawodnik tej samej kategorii w najbardziej prestiżowej organizacji na świecie, jaką niewątpliwie jest UFC. Dziś był gościem programu Fighters, gdzie jak widać na miniaturce, dał się oczarować wdziękom prowadzącej.

Ewa Brodnicka, bo tak nazywa się współprowadząca program Fighters, znana jest z odwaznych stylizacji oraz eksponowania swoich walorów, którymi z pewnością nie są umiejętności bokserskie. Na poniższym zdjęciu wyraźnie widać, że Janek Błachowicz również jest pod wrażeniem odważnej stylizacji popularnej „Kleo”.

Jak wspominaliśmy, Brodnicka znana jest z odważnych zdjęć, które przykuwają uwagę męskiej części kibicowskiej rzeszy fanów.

Przyjemny, podwójny obowiązek 🐶🐶🥰

Opublikowany przez Ewa Brodnicka – official fanpage Sobota, 9 lutego 2019

Tu i teraz znajdź dobry powód do uśmiechu.Doceniaj każdy dzień 😁😈😇🖐🏻https://www.instagram.com/p/BtBe4_SBUJh/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1ie7up6ypu3uo

Opublikowany przez Ewa Brodnicka – official fanpage Czwartek, 24 stycznia 2019

Nie dajmy jednak zwieść się pozorom, jest to bowiem tylko udany trolling ze strony Jana Błachowicza! Władający legendarną Polską siłą zawodnik od dawna ma narzeczoną, którą jest siostra Łukasza Jurkowskiego, Dorota! Zgodnie z kolegami z redakcji stwierdzamy, że Ewa Brodnicka nie jest żadnym zagrożeniem dla pięknej wybranki Jana! Zobaczcie tylko ich wspólne zdjęcia!

Zgodzicie się z nami? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *